فروشگاه هومسا

رزرو و اجاره بهترین اقامتگاه ها در سراسر ایران
آنلاین
خدمت
هومسا
برای ورود به سایت فروشگاه از این لینک استفاده نمایید.
دسته بندی ها

دسته بندی محصولات

خدمات اقامتگاه

توضیحات

سامانه رزرواسیون اقامتگاه هومسا که به عنوان یکی از بخش‌های شرکت راهکار نوین سفر آسا و تحت نظر هولدینگ ارنیکا فعالیت می‌کند، کار خود را به‌صورت آنلاین از سال 1396 آغاز کرد. این سامانه با بیش از 6000 واحد اقامتی قرارداد دارد و تنوع زیادی را از نظر نوع اقامتگاه، موقعیت جغرافیایی و هزینه اقامت در اختیار مخاطبان قرار می‌دهد. برای سهولت و رفاه بیشتر مشتریان، امکان رزرو اقساطی اقامتگاه از هومسا با همکاری اعتبارینو فراهم شده‌ است.

هدف هومسا از راه‌اندازی این پلتفرم، معرفی اقامتگاههای کم‌تر شناخته‌ شده در مناطق بکر به مسافران و فراهم ‌کردن امکان ارتباط مستقیم مالکین اقامتگاه با مسافران است که افراد به آسانی بتوانند برای سفر به هر نقطه از ایران اقامتگاه مورد نظر خود را انتخاب کنند. بسیاری از مسافران در مورد انتخاب اقامتگاه‌های شخصی کمی دودل هستند و شاید نتوانند اطمینان کنند تا این مکان‌ها را برای اقامت خودشان انتخاب کنند. هوسا امنیت تمامی اقامتگاه‌های موجود در سامانه را تایید کرده و مجوزهای رسمی از سازمان گردشگری و کسب‌وکارهای مجازی را دریافت کرده است. از جمله امکانات خاصی که هومسا برای مشتریان خود فراهم می‌کند، ارائه دسته‌بندی‌های مختلف برای اقامتگاه‌های موجود در وب‌سایت است تا شما به‌سادگی بتوانید ویلای مورد نظر خود را انتخاب کنید. برای مثال اگر به‌دنبال اقامتگاهی برای برگزاری یک جشن کوچک خودمانی، دورهمی یا مراسم‌های بزرگ هستید هومسا می‌تواند اقامتگاه‌های مناسب را به شما معرفی کند. اگر حیوان خانگی دارید و نمی‌توانید این موجودات دوست‌داشتنی را در خانه تنها بگذارید، هومسا به شما اقامتگاههایی را معرفی می‌کند که می‌توانید با حیوان خانگی‌تان در آنها سکونت کنید. پراکندگی جغرافیایی که هومسا تحت پوشش قرار می‌دهد شگفت‌زده‌تان می‌کند. حتی اگر زمان کمی برای مسافرت دارید می‌توانید در هومسا اقامتگاهی نزدیک به محل زندگیتان پیدا کنید تا چند روزی را در آرامش و به‌دور از هیاهوی زندگی روزمره بگذرانید.

اگر شما هم به ‌دنبال رزرو اقساطی اقامتگاه از هومسا هستید، کافی است تا در اعتبارینو ثبت‌نام کنید و درخواست اعتبار کنید. سپس به وب‌سایت هومسا رفته و اقامتگاه موردنظر خود را انتخاب کنید. پس از طی‌کردن مراحل رزرو، درگاه پرداخت امن اعتبارینو را انتخاب کرده و رزرو اقساطی خود را نهایی کنید.

Powered by Froala Editor

خدمات و مزایا فروشگاه

  • ضمانت برگشت وجه با اطمینان خاطر و بدون نگرانی پرداخت کنید
  • میزبان قابل اعتماد همه میزبان ها احراز هویت می شوند

بازگشت وجه

ردیفگروه کالاییدرصد بازگشت وجه
1صوتی و تصویری1%
تهران، خیابان شریعتی، ساختمان نگین قلهک، واحد ۷۲