درباره اعتبارینو

اعتبارینو، اعتبار به سبکی نو...

معرفی

مفهوم اعتبار و  کیف پول الکترونیکی
اعتبار یک مفهوم بنیادین است که جایگاه ما را در تعاملاتمان با دیگر انسان‌ها می‌سازد. همه ما دوست داریم به عنوان فردی معتبــــــــــر در بین خانواده، دوستان، محیط کار و جامعه‌ای که در آن زندگی می‌کنیم شناخته شویم. گاهی این اعتبار می‌تواند حس همراهی و حمایت نسبت به دیگران بوده و گاهی اعتبار یک عدد، شاخص یا یک حجم از توانایی مالی می‌باشد. ولی یک مفهوم جذاب برای اعتبار از بعد اقتصادی این است که می‌شود از ظرفیت‌های پنهان مالی برای داشتن اعتبار بیشتر استفاده کرد. اعتبارینو همراه شماست تا اعتبار بیشتری کسب کنید، هوشمندانه آن را مدیریــــت کنید و برای استفاده از این اعتبارهای جدید حق انتخاب داشته باشید. در اعتبارینو سعی کرده‌ایم به تمامی ذینفعان و حلقه‌های این زنجیره ارزش فکر کنیم و تعاملی مثبت بین این زنجیـــــــــره ایجاد نماییم. شما به عنوان یک کاربر اعتبارات خود را بالفعل کرده و این اعتبار در شبکه ای از پذیرندگان طرف قرارداد و با سازوکاری هوشمندانه سبب تقویـــــــت مالی و خلق ارزش مادی و معنوی می‌گردد. ساده بگوییم اعتبارینو اعتبارهای نهفته و دور از دسترس شما را در اختیار شما قرار می‌دهد، پذیرندگان و فروشنــــــــــدگان کالا و خدمات پذیرای شما بوده و در نهایت این گردش مالی هدفمند و هوشمندانه، سبب تقویت و ارتقای توان مالی تمامی ذینفعان می‌گردد.

اگر کاربر هستید...

اگر کاربر هستید، مهیا کردن اعتبارات جدید و دادن حق انتخاب به .شما برای هزینه کردن آن برای ما مهم است سعی می‌کنیم بهترین پیشنــهادها و مناسب‌ترین فروشنــــدگان کالا و خدمات را برای شما فراهم کنیم و همـــــــــــــــــواره برای خلق .تجربه‌ای لذتبخش در کنار شما باشیم.

اگر فروشنده کالا یا خدمات هستید...

تمامی ذینفعان این سامانه برای ما مهم هستند. اگر فروشنـــــده کالا یا خدمات هستید، دغدغــــــــــه‌های مالی شما از قبیل درگیری وصول مطالبات و دیرکــــــــــــــرد مالی را به کل از بین برده‌ایم و در کنارتان هستیم تا تمرکز شما بر ارائه کالا و خدمـــــات خود و بهبود هر روزه آن حفظ شود.

اگر سازمان هستید...

اگر سازمان هستید و به دنبال توسعه کسب و کار خود هستید و یا برای پرسنل سازمان‌تان می‌خواهید زیرساخــــــــــــت‌های اعتباری و رفاهی فراهم کنید همـــراه شما هستیم تا راهکــــــاری مناسب در اختیارتان قرار دهیم.
شرکت فناوران مالی فراز با هدف ارائه خدمات فناوری مالی با پشتوانه‌ای از تخصص و تجربه سهام‌داران و مدیران خود در زمینه فناوری اطلاعات، خدمات مالی و بانکی با شناسه ملی ۱۴۰۰۷۷۳۲۱۳۲ و شماره ۵۲۸۹۸۰ در تاریخ ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ به ثبت رسیده و فعالیت خود را آغاز کرده است. اعتبارینو بخشی از راهکارهای یکپــــــــارچه شرکت فناوران مالی فراز است که برای ارائه خدمات مالی همچون خدمات اعتباری و اقساطی و روش‌های نوین وام‌دهی، تامین مالی جمعی، خدمات فناورانه‌ی بیمه‌ای توسعه یافته است.

همکاران تجاری

بانک اقتصادنوینبانک اقتصادنوین
بانک ملتبانک ملت
شرکت تامین سرمایه نوینشرکت تامین سرمایه نوین
اعتبارسنجی اعتباریاعتبارسنجی اعتباری
به پرداخت ملتبه پرداخت ملت
پرداخت نوینپرداخت نوین

همکاران تجاری

بانک اقتصادنوینبانک اقتصادنوین
بانک ملتبانک ملت
شرکت تامین سرمایه نوینشرکت تامین سرمایه نوین
اعتبارسنجی اعتباریاعتبارسنجی اعتباری
به پرداخت ملتبه پرداخت ملت
پرداخت نوینپرداخت نوین